Tuan Haji Mansor Bin Tuan Haji Ali
Pengetua Kampus ITM Sarawak
20 Jul 1973 - 30 Nov 1976
Abdul Mutalib Bin Ismail
Pengetua Kampus ITM Sarawak
1 Dis 1976 - 30 Jun 1979
Mohamad Ali Bin Hassan
Pengetua Kampus ITM Sarawak
1 Jul 1979 - 30 Jun 1981
Humam Bin Haji Mohamad
Pengetua Kampus ITM Sarawak
1 Jul 1981 - 30 Jun 1984
Dr Haji Sulaiman Shamsuri
Pengetua Kampus ITM Sarawak
1 Jul 1984 - 30 Jan 1989
Dr Ibrahim Abu Shah
Pengetua Kampus ITM Sarawak
1 Feb 1989 - 31 Jul 1995
Profesor Madya Dr Arshad Hashim
Provos Kampus ITM Sarawak
1 Ogos 1995 - 31 Ogos 1998
Profesor Madya Dr Rahmat Deen
Pengetua/Provos/Pengarah Kampus ITM Sarawak
1 Sept 1998 - 31 Mac 2005